Jestliže potřebujete ve svém bytě nebo v rodinném domku provést malé opravy nebo úpravy, přizvěte k nim hodinového manžela. Tato služba je vhodná pro ženy, kterým v domácnosti chybí mužská ruka, pro seniory, studenty a také pro domácnosti, ve kterých není manžel příliš zdatný kutil, nebo naopak zdatný kutil je, ale nemá na takové práce čas. Někdy je pro manželku šikovného kutila jednodušší si přizvat na drobné opravy hodinového manžela, než čekat týdny na to, až si pracovně vytížený manžel na opravu udělá čas. Spousta manželů je pracovně mimo domov část týdne, nebo i několik týdnů, domů přijíždějí o víkendech a svůj volný čas raději tráví s rodinou. I ženy takovýchto manželů se velmi často stávají klientkami společností, které služby hodinového manžela nabízejí.

Vyberte si jen tu nejlepší, klienty a časem prověřenou firmu

V Praze a jejím blízkém okolí, zpravidla do 30 km, poskytuje tyto služby společnost Hodinový manžel Praha. Samozřejmě se nejedná o jedinou společnost v Praze, služby hodinového manžela nabízí celá řada společností i individuálních podnikatelů. Ale společnost Hodinový manžel Praha je výjimečná tím, že poskytuje vysoce kvalitní služby za velmi výhodné ceny. Stačí si vyhledat internetové stránky „nejremesnici.cz“ a najdete zde velké množství kladných hodnocení od klientů společnosti.

Jestliže byste si chtěli objednat služby společnosti Hodinový manžel Praha, můžete k tomu využít telefonní linku, která je klientům k dispozici nonstop, a také email. Pracovníci na této telefonní lince nejen přijímají objednávky klientů, ale také mohou poradit a odpovědět na vaše dotazy. To je výhodné zvlášť v případě, kdy se vám v bytě stane havárie, například praskne trubka s vodou, vyskočí jističe a v dalších podobných situacích. Pracovníci na telefonní lince dokážou kvalifikovaně poradit, co má klient udělat, než k němu přijede řemeslník a opravu provede. Společnost Hodinový manžel Praha se snaží co nejvíce respektovat časové možnosti klientů a pokud je to jen možné, přijede její pracovník v termínu, který si klient zvolí. Společnost zaměstnává tým zkušených řemeslníků s dlouholetou praxí, proto ty jednodušší práce vždy zvládnou do hodiny, maximálně hodiny a půl, u složitějších prací musí klient počítat s časem delším. Přesvědčit se můžete sami, pokud si objednáte služby hodinového manžela u této společnosti. Pro výškové práce firmy spolupracuje se společností Pronájem pracovních plošin Praha.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Přidej komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.