Věhlasní ekonomové si občas postesknou, že jejich propracované modely až příliš často vůbec nefungují. Zapomínají totiž na věci, které se nepromítají do čísel, s nimiž pracují. Podobné je to i na nižších úrovních, třeba i na přepážkách v bance. Pokud jste někdy žádali v bance o hypotéku, víte dobře, o čem je řeč.

Banka má svůj model, podle kterého vypočítá, v jaké výši je vám ochotna hypotéku poskytnout. Tento model je zpravidla omezen na příjmy, které projdou přes váš účet. Že máte vedlejší příjem v hotovosti z brigád u strýce? Že jsou vám rodiče nebo prarodiče ochotni podle svých možností nějakou tou tisícovkou měsíčně přispět? Že jste si k zaměstnání právě zařídili i živnostenský list a zakázky se vám konečně pomalu rozbíhají? Že pracujete v pohostinství? To se do modelu nevejde, do čísel nepromítne, jako kdyby nebylo. Všednodenní život je zkrátka příliš bohatý na to, aby se vešel do vzorečku.

A přece lze získat důstojnou hypotéku bez doložení příjmů. Musíte se ovšem rozhlédnout mezi nebankovními úvěry a půjčkami.  Doporučujeme vám Hypopůjčku, což je půjčka bez ručitele, bez doložení příjmů a bez kontroly v registrech dlužníků. Tato americká hypotéka má řadu předností, zejména nízký úrok a RPSN, jež směle konkurují podmínkám u bankovních úvěrů. Splácet ji je možné až dvacet let – schválně se na její úvěrové kalkulačce přesvědčte, jak se potom sníží výše jednotlivých splátek.

Hypopůjčka je navíc bezúčelový úvěr, takže ji můžete použít třeba i k nebankovní konsolidaci půjček. Úvěrová společnost – TGI Money a. s. je navíc velice vstřícná a naprosto seriózní. Za žádost neplatíte žádný poplatek předem, dokonce ani za odhad nemovitosti, kterou se za tuto americkou hypotéku ručí.

Pokud sháníte hypotéku bez doložení příjmů, je tato volba jasná. Peníze vám přijdou na účet nejpozději za 14 dnů od podpisu smlouvy, pravděpodobně však mnohem dříve.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Přidej komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.