Velká spousta lidí má výraz „dárkový poukaz“ spojen s jediným. Poukaz na oblečení, elektroniku nebo jiné věci. Jenže, dnes nemusíte svým blízkým, kamarádům a rodinným příslušníkům věnovat pouze předměty.

Dárkové poukazy mohou prezentovat daleko zábavnější, rozmanitější a někdy až adrenalinové pocity. Je to tím, že poukazy pořídíte na zážitek, který si dotyčná osoba prožije. Něco, co v  člověku zanechá překrásné vzpomínky, popřípadě ho donutí absolvovat zážitek vícekrát.

Jaké zážitky jsou aktuálně v kurzu?

Jestliže přemýšlíte nad něčím originálním a zároveň dobrodružným, pak by se do výběru vašeho hledáčku mohl dostat flyboarding. Pro neznalé jde o adrenalinovou novinku, při níž se vznášíte nad vodní hladinou a můžete provádět nejrůznější kousky.

Vyletět lze do výšky až deseti metrů, kde si dech beroucí dojem užije doopravdy každý. To vše samozřejmě s patřičnou instruktáží a s délkou letu patnácti minut.

Další nesmrtelnou zábavou je Bungee Jumping. To už je pořádná porce napětí i pro ty neotrlejší. Zážitek, který si budete pamatovat po celý zbytek života. Jak padáte střemhlav dolů a pak se ještě nějakou chvíli houpete na bezpečných lanech. V tomto směru si můžete vybírat hned ze tří populárních lokalit.

  • Písek
  • Harrachov
  • Chomutov

Volte z desítek originálních zážitků

Jestliže vás zajímají výše uvedené a jim podobné dárky, například z oblasti gastronomie, automobilů, cestování, výškových letů a další sfér, navštivte internetový portál https://www.firmanazazitky.cz/bungee-jumping.

Právě v jeho útrobách vás nemine velká porce zábavy, adrenalinu a nevšedních zážitků. Společnost Allegria je totiž dlouhodobě úspěšným zprostředkovatelem těchto služeb.

A pokud byste náhodou nevěděli, jaký zážitek potěší vaše blízké, využijte dárkové poukazy příslušné hodnoty a výběr už nechce na obdarovaných osobách.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Přidej komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.