Zařídit si byt k obrazu svému, se z počátku našeho společného bydlení s mým přítelem, zdálo jako nemožné. Vždy jsem se totiž museli pokoušet hledat společný kompromis, a to zejména z toho důvodu, že manžel miluje minimalismus a já si zase naopak potrpím na celé řadě doplňků a dalších, jak on sám s oblibou říká, „lapačů prachu“. V případě vybavování naší nové koupelny, tomu nebylo jinak. Přítel si přál totiž jedno obyčejné malé zrcadlo nad umyvadlem a já zase dvě obrovská krásná koupelnová zrcadla s LED osvětlením a také úložným prostorem a problém byl rázem na světě. Naštěstí jsem si ovšem, jako vždy, prosadila svou a do koupelny se pořizovala dvě monumentální koupelnová zrcadla, kterým nechybělo LED osvětlení, a dokonce ani úložný prostor pro mé kosmetické pomůcky.

Koupelnová zrcadla jsem si okamžitě zamilovala

Přítel tvrdil, že dvě koupelnová zrcadla se v koupelně jednoduše neuživí. Já jsem ale tvrdila opak a měla jsem pravdu. Jedno zrcadlo totiž nyní aktivně využívá zejména můj muž a takřka bez pohledu do něj neodchází ráno do práce, a to druhé patří výsostně pouze a jen mě a já si do něj tak mohu ukládat veškeré své hygienické a kosmetické produkty, které pravidelně využívám. Nikdo se nikomu neplete a každý je spokojený. Nelze se tak divit, že si přítel své vlastní zrcadlo nemůže vynachválit a LED osvětlení, které na něm zpočátku bral jako zbytečnost, nyní využívá mnohem častěji nežli já sama.

Svou koupelnu miluji

Vanu, koupelnová zrcadla, dlaždičky, zkrátka vše, co se v naší koupelně nachází, doslova a do písmene miluji. Neumím si představit den, kdy bych se nenaložila do vany, nevzala si do ruky dámský magazín a nerelaxovala po náročném pracovním dni právě, ve své snové koupelně, kterou naprosto zbožňuji. A ač se v ní nenachází tolik místa, optický klam se zrcadly, funguje naprosto bravurně. Tudíž se musím pochválit za dokonale odvedenou práci a mému příteli poděkovat, že mi v případě naší koupelny, nechal zcela volnou ruku.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Přidej komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.