Když jsem měla být před nedávnem hospitalizována v nemocnici z důvodu mého nepříjemného úrazu nohy, první, o co jsem prosila manžela, aby mi do nemocnice donesl, byla moje pletací a také háčkovací příze, bez které neudělám ani ránu. Přece jen jsem nějakým způsobem musel vyplnit nemocniční čas a jak jinak než s touto milou společnicí. Po návratu z nemocnice jsem tak mohla své neteři předat krásný dětský svetřík a mé vnučce příjemnou čepičku na zimu. Můj pobyt v nemocnici utekl jako voda a já již nyní mohu úspěšně pokračovat v pletení v mém oblíbeném domácím křesle.

Příze není nikdy dost

Jak s velkou oblibou říkám všem svým známým, kteří mi ve velkém věnují nejen pletací, nýbrž i háčkovací a také látací příze, nikdy jich není dost. Nespočet barev a druhů, které lze v současné době na trhu sehnat, mě nutí k tomu neustále vymýšlet různé barevné kombinace pletených svetrů, čepiček, kabátků i ponožek pro mého manžela a potažmo celou svou rodinu. Pokud mi tedy někdo věnuje několik kusů příze, jsem nesmírně nadšená a jejich zájem kvituji. Pletení je totiž mou vášní, které se nehodlám za žádnou cenu vzdát.

Ráda pletu pro vnoučata

Má dvě vnučky, tudíž je jasné, kam veškerá pletací příze tak rychle mizí, tedy zejména ta miminkovská, která je skutečně k nezaplacení. Je tak heboučká, že čepičky a kabátky z ní jsou nejen rozkošné, nýbrž i příjemné na nošení. Mé dvě vnučky a také neteř, která mé výtvory s láskou také velmi ráda nosí, tak mají skříň plnou svetříků, kabátků, čepiček a také ponožek všech druhů. Neteři také čas od času kupuji vyšívací příze, ze kterých vyrábí velmi vkusné náramky přátelství na tkacím stroji. Je nesmírně šikovná a její náramky neskutečně krásné. Nedávno mi dokonce nabídla, že mě naučí rovněž tyto náramky vytvářet, tudíž už se nemohu dočkat, až přijede na návštěvu i se svým tkacím strojem.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Přidej komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.