Střešní boxy HAKR představují pohodlný a elegantní způsob, jak můžete snadno rozšířit zavazadlový prostor svého auta. Střešní box se vám bude hodit vždy, když pojedete na dovolenou, na hory nebo na chatu. Už nemusíte přemýšlet nad tím, co necháte doma, protože se vám všechno do auta nevejde.

Jak velký box potřebujete

Střešní boxy HAKR mají velice praktické a universální využití. Je možné je upevnit na kterýkoliv vůz opatřený střešním nosičem, ideálně pak na vůz se standardní nosností střechy. Střešní box musí vždy ideálně sedět na rozměry vašeho vozidla. Přesně tak, aby nepřesahoval střechu vozu vpředu ani vzadu. Vyhnete se tím problémům, jako je špatné otevírání zadních dveří od kufru nebo omezení výhledu skrz přední sklo. Rozměry boxů jsou vždy uváděny ve vnějších rozměrech. Vnitřní rozměry si pak snadno spočítáte, bývají zpravidla o 8 – 10 cm menší.

Boxy jsou naprosto bezpečné

Autoboxy HAKR lze bez problémů uzamknout, nemusíte se tak obávat o své věci. Střešní boxy, které mají otevírání pouze na zadní části, jsou osazeny jen jedním zámkem, je tedy snazší zámek poškodit. Boxy, které jsou přístupné ze stran, mají pak zámky na každé straně. Většina boxů má centrální zamykání s několika bodovou fixací. Pokud je centrální zámek zamknutý, autobox se automaticky zamkne na několika místech zároveň. To vám zajistí maximální bezpečí a o svůj náklad se bát nemusíte.

Který box bude vhodný pro váš automobil

Autoboxy jsou universální záležitostí. Lze je tak využít na všechny typy aut. Jedinou podmínkou je, že na vozidle musí být příčníky a jejich vzdálenost musí být minimálně půl metru. U některých vozidel není po instalaci autoboxu možné naplno otevřít dveře od kufru. Ale i tak vás box nikdy neomezí natolik, abyste se do zavazadlového prostoru nedostali vůbec. Vždy volte takovou velikost boxu, kterou skutečně využijete.

Už se těšíte, až vyrazíte na dovolenou plně naložení?


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Přidej komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.