Jestliže vyrážíte do Prahy a budete zde muset pobýt několik dní, určitě se budete poohlížet po ubytování. Možností existuje velké množství, a proto se určitě i vám bude hodit několik tipů, které vám při výběru pomohou. Výběrem vhodného ubytování si můžete zajistit pohodlí a celý pobyt si tak zpříjemnit, a pozor – poradíme, kde najít pokoje ve vysoké kvalitě a přitom za cenu, která vás příjemně překvapí.

Pozor na předražené nabídky

Praha je turistiky velmi oblíbené město, na což samozřejmě reagují všichni poskytovatelé služeb. Ceny za ubytování jsou tak často předražené a neodpovídají kvalitě služeb, kterou lze za vysokou cenu očekávat. Při výběru ubytování se proto nenechte oklamat. Nejdříve je třeba si nabídky srovnat. Měli byste mít vždy přehled o tom, co za své peníze dostanete. Například ne všechny čtyřhvězdičkové hotely v Praze nabízí luxusní služby, které lze pod čtyřmi hvězdičkami očekávat apod. Mnohé vám o kvalitě ubytování napoví reference hostů, kteří daný hotel již navštívili.

casopis-roku.cz_hotelbelvedereprague_cz_01

Pozor na polohu

Kromě kvality a nabídky služeb je třeba znát polohu hotelu. Je určitě lepší se poohlédnout po hotelu v centru. Z centra města je to všude kousek, takže nebudete ztrácet čas při přesunech. Naším tipem pro vás je 4* Belvedere hotel Letná, který se nachází jen cca 15 minut chůze od centra města. Nedaleko hotelu je Pražský hrad či holešovického výstaviště.

Hledejte akční nabídky

Mnohá ubytovací zařízení se snaží přilákat hosty na akční balíčky, díky kterým je ubytování cenově mnohem výhodnější. Často je to sleva při vícedenním pobytu, najít je možné i speciální balíčky jako například balíček s relaxačními procedurami, zvýhodněné ubytování pro rodiny apod. Zajímavá je například tato nabídka ubytování na Praze 7.

casopis-roku.cz_hotelbelvedereprague_cz_02

Kdy rezervovat?

Ubytovací kapacity Prahy jsou sice velké, ovšem je třeba počítat i s velkým zájmem. Rezervaci proto nenechávejte na poslední chvíli. Ideální je mít pokoj zamluven měsíc dopředu.

TIP: Pokud míříte do Prahy za poznáním a toužíte po netradičních zážitcích, prohlédněte si tento seznam nevšedních míst.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Přidej komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.