Tandemový seskok padákem je vrchol všech adrenalinových zážitků. Umíte si představit, že vyskočíte z letadla a letíte několik desítek vteřin volným pádem? Tím ovšem celá akce nekončí. Na co se můžete těšit v případě, že vás tandemový seskok čeká?

Co vám nabídne tandemový seskok

Tandemový seskok vám umožní vidět svět skutečně z ptačí perspektivy. Užijete si 40 – 50 sekund letu volným pádem. Tento pocit se nedá nijak popsat ani k ničemu přirovnat, to se musí jedině zažít na vlastní kůži. Po zaškolení, které trvá jen několik minut, nastoupíte s instruktorem do letadla a následně vyskočíte. Po volném pádu ve výšce 1800 metrů pak instruktor otevře padák a vy si následně užijete ještě 5 – 8 minut letu, při kterém uvidíte krásy přírody jak nikdy před tím. Přistání se pak přirovnává k pádu z výšky z 10 – 30 metrů.

S kým seskok s padákem budete absolvovat

Každý tandemový seskok s padákem se provádí pouze za přímého dohledu a asistence specializovaného tandemového instruktora. Každý takový člověk za sebou musí mít tisíce seskoků a musí být plně kvalifikovaný. Vy jste po celou dobu k instruktorovi pevně připoutaní, takže se nemusíte vůbec obávat o své bezpečí a zdraví. Seskoky jsou naprosto bezpečné. K čemuž přispívá nejen zkušenost samotných instruktorů, ale také vysoká kvalita moderní techniky.

Tandemový seskok padákem je pro každého

Tandemový seskok padákem mohou absolvovat dokonce i děti od 8mi let, senioři i hendikepovaní. Vlastně kdokoliv, komu v seskoku nebrání závažná choroba. Souhlas s ošetřujícím lékařem potřebujete k seskoku jen tehdy, pokud jste kardiak, máte epilepsii nebo pokud trpíte cukrovkou. U osob starších 65 let se také doporučuje poradit se s lékařem. Váhový limit je u seskoku do 115 kg. Vaše zdraví při seskoku chrání také kombinéza, speciální helma a brýle a oči.

Tandemový seskok padákem si můžete nechat celý nahrát i na video. Kdyby vám náhodou někdo nechtěl věřit, že jste do toho skutečně šli, budete mít důkaz.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Přidej komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.