Nechcete zbytečně investovat do nákupu zbrusu nového vozu, kterému klesne jeho kupní cena o několik desítek procent? Hledáte raději ojetý vůz, který bude ještě v dobrém stavu a vydrží vám i několik let spokojeného užívání? Na trhu je nabízeno velké množství kvalitních ojetých aut, se kterými budete jistě spokojeni. Na druhou stranu je nutné také dodat, že na trhu je mnoho aut nekvalitních a těm byste se měli vyvarovat. Jak vybrat kvalitní ojetý vůz a nenapálit se?

Rozhodují i kvality a spolehlivost prodejce

Při výběru a nákupu ojetého vozu není důležité jen v jakém stavu je auto , které kupujete, ale i od koho kupujete. Kvality a spolehlivost prodejce jsou velmi důležitým kritériem. Dobře si tedy zjistěte, od koho vlastně budete nový vůz kupovat. Největší rizika jsou spojená s koupí auta přes inzerát. Máte jen minimum informací o prodejci a minimální záruky. Detailní rozbor rizik při nákupu auta na inzerát najdete ZDE. Jestli chcete minimalizovat rizika špatného nákupu, vybírejte jen prověřené ojeté vozy od ověřených prodejců.

casopis-roku.cz_auto-vyhybka_cz_01

Nákup v kvalitním autobazaru je správným řešením

Za nejlepší řešení nákupu ojetého auta je považován nákup od příbuzných nebo známých. Znáte předchozího majitele vozu a víte, jak s autem byl spokojený a jak se o něj staral. Příbuzní nebo známí většinou drží prodejní cenu vozu na stejné úrovni, jaká je jeho skutečná tržní hodnota. Rozhodně se nemusíte bát ani nákupu v autobazaru. Autobazary za poslední roky výrazným způsobem zkvalitnily své služby a svým zákazníkům nabízí velké množství výhod a záruk. Některé autobazary dokonce radí jak na výběr ojetého vozu, abyste minimalizovali případná rizika.

casopis-roku.cz_auto-vyhybka_cz_02

Mezi takové prodejce se řadí například AUTO-VÝHYBKA

AUTO-VÝHYBKA je pražský autobazar ojetých vozů s tradicí již 12 let v oboru. Svým zákazníkům nabízí odborné poradenství s výběrem vozu tak, aby automobil co nejlépe vyhovoval potřebám klienta. Velký důraz klade autobazar na osobní přístup. AUTO-VÝHYBKA zajišťuje prověřování vozidel firmami CEBIA a CARDETEC. Na vybrané vozy je poskytována záruky až na 24 měsíců od koupě. Všechny vozy v nabídce jsou prověřené. AUTO-VÝHYBKA nabízí také finanční služby, leasing nebo možnost dlouhodobého pronájmu vozů.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Přidej komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.