Pod pojmem obraz si každý člověk představí něco jiného. Někdo tento prvek vnímá jako běžnou interiérovou dekoraci bez jakýchkoliv hlubších pocitů. Jiný k výběru přistupuje daleko důsledněji, protože prezentované barvy a podání konkrétních obrazů jej ovlivňuje při každodenních činnostech.

Patříte-li do druhé skupiny lidí, jistě vás zaujme především moderní galerie obrazů. Taková, která zvelebí daný prostor a zároveň stojí za pozornost a podrobnější prostudování. Přesně takovými díly se prezentuje autor Jindřich Lípa, o jehož práci vám toho povíme trochu více.

Prodejní galerie Artlipa

Na počátku všeho se sluší tohoto autora alespoň v krátkosti představit. Jindřich Lípa své umělecké vzdělání získal od ak. mal. Anny Burgetové a ak. mal. Jindřicha Hegera. Dnes se věnuje hlavně abstraktním velkoformátovým obrazům, jež zdobí právě novodobé interiéry.

Jsou to estetické vzorové matice, klonování, rozměrová flexibilita a zrcadlová technika, jejichž výsledkem jsou mnohé uznávané výstavy a ocenění.

Obrazy do interiéru v podání Jindřicha Lípy, to je určitá netradičnost, osobitost a zároveň důraz na pestrost, dokonalost a individualismus.

artlipa 1

Obrazy, které oživí váš interiér

Navštívíte-li interaktivní prodejní galerii Artlipa.cz, sami se o originalitě jednotlivých obrazů přesvědčíte sami na vlastní kůži. Konkrétní díla si navíc prohlédnete ve zcela unikátním a přirozeném prostředí. K dispozici je vám několik pokojů, v nichž se zobrazují obrazy na stěně, a vy máte alespoň částečnou představu o tom, jak vyniknou například u vás doma.

Mezi populární a oblíbené kresby patří díla s následujícími názvy.

  • Trénink
  • Ikaros
  • Závislost
  • Ochránce
  • Obdiv
  • Smutný slepec
  • Apokalypsa a mnohé další

Fotoobrazy a naivní surrealismus

Nejsou to samozřejmě jen vodorovné a svislé obrazy z dílny Jindřicha Lípy, ale také jiná působivá díla, jež vás zaujmou a stanou se nepřehlédnutelnou součástí vašeho interiéru. Prodejní galerie Artlipa vás okouzlí například fotografickou kolekcí Affection nebo obrazy z kategorie Naivní surrealismus.

Nápaditost a kreativita tohoto umělce do určité míry nezná hranic. Vždy však postřehnete osobitý rukopis, který bude prostřednictvím konkrétního díla vryt do stěny, ať už v domácím či v komerčním prostředí.

artlipa 2

Vydejte se cestou moderního umění

Nahlížejte na obrazy jako na osobitou tvorbu vyvolávající jisté pocity. Zvelebte své vnitřní prostory právě volbou originálního a dech beroucího uměleckého díla, jež splyne s ostatními dekorativními prvky, popřípadě se stane výjimečnou dominantou.

Zapomeňte na klasiku a dejte přednost netradičnosti, nadčasovosti a novodobým trendům, s nimiž vás s pomocí svých děl seznámí právě Jindřich Lípa. Nakupujte obrazy určené pro moderní bydlení a budete spokojeni.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Přidej komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.