Před rokem touto dobou byla veřejnost informována o tom, že v polovině října 2014 bude tuzemskou automobilkou Škoda představena nová verze jednoho z nejpopulárnějších modelů této značky. Tedy Škody Fabie. Konstruktéři a pracovníci mladoboleslavské automobilky prozradili informaci, že nová Fabie vyjede z automobilky ve zcela novém designu, ale detaily si až do samotného odhalení nechávali pro sebe. Odhalení proběhlo na pařížském autosalonu a okamžitě bylo vidět, že konstruktéři nelhali. Karoserie prošla opravdu výraznými změnami. A čekalo se, jak na tyto změny bude reagovat veřejnost.

Nová Fabie je oblíbenější než předchozí modely

Z celkem nevýrazných tvarů a linií karoserie se Fabie doslova přes noc proměnila v ostrou šelmu. Zaoblené rysy byly změněny na ostré linie a to na celé karoserii. Celkově se jedná o mnohem dynamičtější pojetí vozu. Protože je český národ obecně považován za poněkud konzervativnější, tak ani vývojoví pracovníci si nemohli být jistí tím, jak veřejnost tento zcela nový koncept přijme. Nyní ale s ročním odstupem můžeme konstatovat, že Nová Škoda Fabia byla veřejností přijata velmi kladně a nový model je dokonce oblíbenější u zákazníků, než předchozí varianty vozů. Což je rozhodně úspěch.

casopis-roku.cz_auto-poly_cz_01Špičková výbava za rozumnou cenu

Cílem automobilky Škoda od samotného založení bylo vyvíjet a prodávat takové druhy vozů, které budou mít vyrovnaný poměr kvality a ceny. Nutno říci, že nové modely toto předsevzetí jednoznačně splňují. Kvalita provedení karoserie, motoru i vybavení automobilu je na vysoké úrovni. Ve svých automobilových třídách se vozy Škoda řadí mezi nejlépe hodnocené. Jejich cena naopak patří k nejnižším. O tom se můžete přesvědčit, když si prohlédnete ceník nových Fabií.

casopis-roku.cz_auto-poly_cz_02Přednosti Fabií?

Předností nového modelu Škody Fabie je hned několik. Rozměry byly oproti předchozím modelům upraveny jen minimálně, a přesto se podařilo v interiéru zajistit více místa a komfortu pro všechny cestující. Více prostoru nabízí i Nová Fabia Combi 2015, což ocení zejména větší rodiny. Velkou variabilitu nabízí Fabia i v oblasti vybavení mnoha užitečnými technologiemi, které si můžete vybírat podle vlastních představ. Více o výbavě a inovacích u Nové Fabie najdete ZDE.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Přidej komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.