Rychlost, originální design a nízké pořizovací náklady. To jsou základní výhody moderních modulárních staveb, které mohou vyřešit otázku okamžitého zázemí.

Modulární stavby = okamžité řešení bytové otázky

Modulární výstavba se stala běžnou součástí zástavby nejen na našem území. Prvotní nedůvěra je zdárně překonána a čas ukázal, že jsou modulární stavby plnohodnotnými budovami, které přinášejí celou řadu výhod a mohou mít také moderní a neotřelý design.

  • Za největší výhody těchto staveb jsou považovány zejména tři hlediska.
  • Rychlost výstavby.
  • Přemístitelnost (variabilita a flexibilita).
  • Finanční nenáročnost.

Obytné kontejnery, které jsou součástí tohoto zajímavého projektu, mají své pevné místo nejen u nás, ale i v celé Evropě. Díky nim je možné vyřešit jakoukoliv naléhavou bytovou otázku během krátké doby a za velice přijatelných finančních podmínek. Své uplatnění mohou najít kupříkladu v obcích po nějaké lokální katastrofě (záplavy, požár). Jednou z možností, jak lze tyto stavby také využít, jsou ubytovny pro řemeslníky nebo sociálně slabší občany. Využití je ale mnohem širší.

Kombinací jednotlivých částí lze postavit cokoliv

Modulární stavby už dávno pronikly i do dalších oblastí výstavby. Vhodným řešením jsou například při požadavku na školní jídelnu, školku nebo například šatny u koupaliště. Vítanou možností je i to, že se dají jednotlivé kontejnery mezi sebou různě kombinovat, a tak lze postavit prakticky jakkoliv rozlehlou budovu.

  • Je to v podstatě velká stavebnice, která má neomezené množství variant a možností.

Modulární stavby přinášejí nové možnosti v dočasném řešení sociálních zařízení. Sanitární kontejnery mohou být vybavené sprchami, toaletními kabinami, umyvadly, nerezovými žlaby. Jsou tedy ideálním řešení pro zázemí tohoto charakteru například na parkovištích, sportovních stadionech, kempech nebo chatových oblastech. Modulární stavby mohou být také využity jako kanceláře například na stavbách nebo administrativní budovy trvalého charakteru.

  • Je to prostě levné a rychlé řešení pro každou situaci, kdy je zapotřebí „střecha nad hlavou“.

Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Přidej komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.