Pokud se chystáte pořádat akce pro děti, například ke Dni dětí, nezapomeňte kromě skákacího hradu Praha a dalších nafukovacích atrakcí také na balonkové dekorace. HappyTimes vám nabídne nejen pronájem skákacího hradu pro děti nebo pronájem nafukovací atrakce jiného typu, ale dokáže na základě vašeho požadavku vytvořit nejrůznější dekorace – třeba z balónků. Mohou to být například vstupní balónkové brány, nápisy, ale třeba i automobil. Zkrátka – kreativitě, velikosti a složitosti se meze nekladou.

Tak trochu dánská zábava

S nafukovacími atrakcemi souvisí i fotbal v nafukovacích koulích. Možná jste o něm dosud neslyšeli. Je ideální pro teambuildingové a studentské akce, stejně jako pro festivaly a obecně jako promo pro firmy. A kde se tento fotbal v koulích vzal? Zorbing fotbal neboli fotbal v koulích k nám doputoval z Dánska.

Skákací hrady a skluzavky děti milují

Vraťme se ale ještě ke skákacímu hradu pro děti. Děti skákání milují, milují skluzavky i souboje na gumovém laně. Právě to posledně jmenované se může zvrhnout ve zběsilý souboj dvou osob. A nemusejí to být pouze děti, tato atrakce je totiž určena i dospělým.

Nejen dětská narozeninová oslava s catteringem

Pokud plánujete dětskou oslavu, možná by stálo za to, nechat ji alespoň jednou v životě uspořádat na klíč. HappyTimes se o vše postará za vás. Uspořádá, zorganizuje a skuteční jak malou, tak velkou akci přesně podle vašeho přání. Součástí takové dětské narozeninové oslavy, ale prakticky jakékoliv jiné akce, může být kromě nafukovacích atrakcí třeba i cattering.

Můžete se rozhodnout pro klasické stánkové občerstvení nebo luxusní cattering na míru. Potřebujete na svou párty připravit tématicky laděný cattering? Pro HappyTimes žádný problém! Od zabijačkových produktů přes vegetariánské menu až po RAW menu – tak co vy na to?


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Přidej komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.