Blíží se výročí s manželkou, den zamilovaných nebo jen chcete udělat radost přítelkyni? Ať už se chystá cokoliv, každý muž nám dá jistě za pravdu, že vymyslet ten správný dárek není nic snadného. Na jednu stranu se nechcete opakovat, na druhou zase toužíte být kreativní.

Jestliže si v tomto směru nevíte rady, přinášíme vám několik tipů.

Kosmetika vždycky potěší

Ano, kosmetické přípravky jsou nedílnou součástí vybavení každé ženy. O tom není žádných pochyb. Jenže, co když nevíte, jaký výrobek vaše nejdražší používá? Jaký produkt by se jí hodil? Bude to noční krém, tělové mléko nebo maska na obličej? V tomto směru se určitě nevyplatí střílet od boku. Proto vsaďte na poukaz na kosmetiku. Třeba v hodnotě 500 Kč od Nobilis Tilia. Nechte finální rozhodnutí na vaší partnerce, která si vybere to, co opravdu potřebuje.

Alternativou kosmetických přípravků může být i něco většího, například návštěva zkrášlovací kliniky. Ty v současné době nabízí bezpočet nejrůznějších zákroků, jejichž výsledkem jsou krásné ženy, jejich pleť, postava, zkrátka cokoliv si budou přát. Populární je v tomto směru Petra Clinic, která si za dobu své působnosti vydobyla silné renomé.

Ani květinou nikoho neurazíte

Pokud pro vás kosmetické přípravky nebo salony nejsou tím pravým ořechovým, můžete vsadit na klasiku. A tou je květina, jež vyčaruje úsměv na tváři jakékoliv ženy. Stačí využít osvědčené květinářství Praha a zvolit tu správnou řezanou květinu, popřípadě dáte přednost květině v květináči. Když budete mít pochybnosti i v tomto případě, ani zde vás nezklamou dárkové poukazy. Třeba voucher v květinářství Belles Fleurs v hodnotě 500 Kč může být tím, co právě hledáte.

Nebuďte nervózní při obdarovávání žen a myslete na to, že existují dárkové poukazy, popřípadě zvolte některý ze zážitků, které nabízí zážitková agentura Allegria.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Přidej komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.