Statistiky udávají, že co se týče příjezdové turistiky, zažila loni Česká republika rekordní rok. Zavítalo k nám více než 31 milionů zahraničních návštěvníků. Nejnavštěvovanějším městem byla samozřejmě naše matička Praha. Tu si přijely prohlédnout tři čtvrtiny všech turistů. A většina hostů byla s návštěvou České republiky více než spokojena. Někteří turisté zavítali i do galerie Praha, aby si prohlédli prodej současného umění, případně, aby si z Prodejní galerie umění a obrazů Praha odvezli do své sbírky konkrétní dílo.

Umělci, kteří vás osloví

V prodejní galerii vás určitě zaujme například dílo Lubomíra Typlta, absolventa Fakulty výtvarného umění v Brně. Osloví vás určitě také akvarely Jiřího Načeradského, jehož díla najdete také ve sbírkách Národní galerie v Praze, Galerie hl. města Prahy, většiny regionálních galerií v České republice, Muzea Kampa, Galerie Zlatá husa. Kdo by neznal Adolfa Borna, který proslul animovanými filmy známými v mnoha zemích. Tým Macourek – Born – Doubrava, to je přece pojem. I vaše obydlí může zdobit některá z jeho litografií.

Stačí navštívit prodejní galerii obrazů Praha a vybrat si. Vybírat můžete i v pohodlí svého domova, dílo si zakoupit a nechat poslat; případně si ho před zakoupením přijet prohlédnout přímo do prodejní galerie umění Praha a zakoupit si ho na místě samotném.

Prohlížejte a nakupujte

Zadejte do vyhledávače Googlu “galerie Praha” a budete překvapeni, jaké množství galerií umění a výstavních síní, prodejních galerií obrazů, soch a prací na papíře, alternativních galerií ukrytých ve vnitroblocích domů nebo starých industriálních halách na vás vykoukne. V některých galeriích si můžete umělecká díla pouze prohlížet, ale například Prodejní galerie umění Praha vám nabízí možnost umělecká díla nejen vidět, ale také si je zakoupit. Prodej moderního umění je tu právě pro vás.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Přidej komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.