Vyhlídkové lety můžete vyzkoušet třeba se společností Pilotem na zkoušku, která patří v této oblasti k absolutní špičce. Byla to jedna z prvních leteckých společností, které se pustili do projektu asistovaného pilotování, tedy pilotáže běžných osob bez leteckých licencí. Jinak řečeno, nejen vyhlídkové lety letadlem, ale také řízení letadla, nebo dokonce vrtulníku, pro vás i pro jiné bude zcela nezapomenutelnou událostí.

Pilotování

Nejprve se pozastavme u služby pilotem na zkoušku, která dala této společnosti její podobu. Skupina zkušených pilotů se rozhodla, že umožní běžným lidem vyzkoušet si pilotování letadla nebo vrtulníku, kdy je vyhlídkový let povýšen na zcela jiný level a už se tak docela nejedná jen o chvíle absolutní pohody. Poznáte, co prožívá skutečný pilot, to znamená, že nával adrenalinu bude v takovém případě opravdu velký.

Rescue helicopter – front view

Jak poznat města z výšky?

Vyhlídkové lety Praha, vyhlídkové lety Ostrava či třeba létání nad krásnými krajinami, to vše můžete prožít, samozřejmě za určitou cenu. Ta ovšem není až tak vysoká a v porovnání s tím, co vám bude umožněno, je to cena mizivá. Poznávat budete moci česká i moravská města, tedy zažít vyhlídkový let nad Českými Budějovicemi, Karlovými Vary, nebo na druhou stranu vyhlídkové lety nad Ostravou, vyhlídkové lety nad Olomoucí, Brnem, i nad jinými městy Moravy. Létat budete s letadly, ale také lze vyzkoušet vyhlídkový let s vrtulníkem.

Do Chorvatska

Anebo se můžete vydat letadlem do Chorvatska. To mnohdy známe pouze zespodu, i tak je ale krásné a není se zač stydět, že mnoho Čechů sem vyráží v podstatě pravidelně na dovolenou. Letadlem do Chorvatska se můžete vydat ale nejen v létě, kdy jsou krásy pobřeží tak prozářené, ale také v jiných ročních dobách.

Dárkové poukazy

Dárkové poukazy na vyhlídkové lety pak můžete předat třeba sourozenci, rodičům, nebo kamarádům, jako neopakovatelně originální dárek k významnému jubileu i životním událostem.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Přidej komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.