Pokud pracujete rukama, či rádi něco tvoříte a kutíte, pak je Vám jasné, že se nemůžete obejít bez příslušných pracovních rukavic. Bez nich totiž v lepším případě může dojít k ušpinění rukou, v tom horším k různým úrazům a nepříjemnostem, od zadření třísky až po popálení, či poleptání. A protože ruce jsou to nejdůležitější, co k manuální práci potřebujeme, měli bychom si je opravdu chránit.

Vzhledem k tomu, že každá profese je jiná a v každé přicházíme do styku s jinými materiály a látkami, ani pracovní rukavice nemůže mít každý stejně. Aby nám poskytovali náležitou ochranu, je velmi důležité vybírat podle materiálů a povrchové úpravě. Nabízíme Vám široký sortiment pracovních rukavic v různých kategoriích, v nichž jistě naleznete i ty pravé pro Vás.

Nabízíme rukavice:

 • Celokožené
 • Textilní šité
 • Kombinované
 • Bezešvé
 • Máčené
 • Šité povrstvené
 • Svářečské
 • Pletené
 • Žáruvzdorné
 • Rukavice bez textilního podkladu

Pracovní rukavice u nás můžete nakupovat po jednotlivých kusech, ale dovolujeme si Vám nabídnout také odběr celých balení. Můžete si tak udělat zásobu do vaší dílny, nebo můžete výhodně nakoupit rukavice všem svým zaměstnancům.

Pohodlí a bezpečí pro ruce i nohy

Jelikož bezpečí a pohodlí není důležité pouze pro naše ruce, ale také pro naše nohy, přinášíme Vám také kvalitní pracovní obuv ve velmi široké nabídce. Nekvalitní obuv nám může přivodit bolesti nohou, potažmo i zad a nepříjemné zdravotní problémy. A pokud máme bolesti, nemůžeme se pořádně soustředit na naší práci a naše výkonnost klesá. Proto se opravdu vyplatí investovat do kvalitních bot. U nás však najdete kvalitní pracovní obuv za velmi příznivé ceny.

Vybavte se kvalitními pracovními rukavicemi i obuví a mějte jistotu, že jste pro své pohodlí a bezpečí během práce udělali to nejlepší.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup
 1. Tereza Fojtíková

  Dobrý den, mám problém dělám ve firmě kde vyrábíme světla do aut fasujeme nějaké rukavice aby jsme nezatapali kusy rukama resp potem ale já i přes ty rukavice se potím a Ty kusy se mlži nevím teďka značku těch rukavic ale mají tam bílé s barevnými okraji podle velikostí a mám pocit že jsou z jakéhosi chemlonu a latex vevnitř guma jakože vlákna a není to máčené ani nic jen ten materiál s latexem v jádru vláken. a mám vždy během chvíle rudé dlaně a hrozně moc se mi potí co s tím mám dělat jdu teďka na další noční dvanáctku mám provizorní řešení beru si vynilove rukavice co používají doktoři a na to si dám ty pracovní co fasujeme a nevím teda jak dopadnou moje ruce no 🙂 uvidím 😀 prosím poraďte nebo doporučte nějaké rukavice nebo co dělat proti tomu poceni. Děkuju

Přidej komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.