Matička stověžatá se často stává místem školních výletů. Poznávají ji tímto způsobem každoročně stovky dětí. Ve společnosti svých učitelů a učitelek navštěvuji muzea a výstavy v Praze. Při opakovaných výletech nebo nepřízni počasí se může stát, že stojí za zamyšlení, jaké nové muzea a výstavy Praha navštívit, kam jít v Praze za dalším novým poznáním.  Existuje muzeum v Praze, které nabízí největší soukromou sbírku produktů společnosti Apple na světě. Stačí navštívit Pop Art Gallery a projít si neobyčejný životní příběh génia Steva Jobse.

Muzeem Praha vás provede multimediální průvodce

Jde o první muzeum svého druhu nejen v České republice. Muzeum Praha je poctou člověku, který chtěl nejen změnit svět, ale také to dokázal! I vy máte nyní možnost nechat se inspirovat fascinujícím příběhem firmy, která se stala tou nejúspěšnější v celé historii lidstva. Jednotlivé exponáty, umístěné na kvádrech z hladkého umělého kamene corian, jsou přehledně uspořádány. V devíti světových jazycích se můžete nechat provázet multimediálním průvodcem prostřednictvím chytrého telefonu či tabletu. A proč vlastně muzeum Apple Praha vzniklo?

Kavárnu muzea Praha a vegan raw bistro s jídly a nápoji najdete v přízemí

Cílem je na kultovní značce Apple ukázat, jak rychlý je vývoj technologií, které ovlivňují náš život, a jak je s nimi náš život spjatý – v dobrém i zlém. Muzeum v Praze, stejně jako muzeum kavárna Praha, sídlí ve zrekonstruovaném měšťanském domě na nároží Karlovy a Husovy ulice. Kavárna a vegan raw bistro s jídly a nápoji, které měl v oblibě i Steve Jobs, jsou umístěny v přízemí. Na zpříjemnění a ukrácení času je pro děti připravena také interaktivní místnost a pro dospělé jsou k dispozici tablety. A kdy je možno se do muzea v Praze vydat? Každý den od 10 do 22 hodin.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Přidej komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.