Jak jistě velmi dobře víte, v posledních letech začíná být malých dětí daleko více než volných míst v mateřské školce. Máte prakticky 3 možnosti, jak nastalou situaci vyřešit. První je čekat, až se místo ve státní školce uvolní a riskovat tak, že budete dítě vozit několik kilometrů každý den. Druhou je sehnání soukromého lektora a tou třetí je vyzkoušení soukromé mateřské školky.

Proč dát děti do mateřské školky?

Mateřská školka Praha disponuje v hlavním městě hned 6ti pobočkami, a proto je velká pravděpodobnost, že alespoň jedna z nich bude ve vašem dosahu. Nabídne vám více než 20 let provozu soukromé školky a jedinečné rodinné prostředí, kde se budou vaše ratolesti cítit skoro jako doma. Zkušení lektoři je dokážou nejen zabavit, ale také motivovat k různým aktivitám, pomocí kterých budou rozvíjet své myšlení i senzomotorické schopnosti.

Jak se budou stravovat?

Mateřská školka Praha má i vlastní kuchyni, tudíž přesně ví, co je dětem předkládáno na talíř. Dětská strava byla v poslední době docela velkým tématem, načež vzniklo několik velmi přísných regulí dětského jídelníčku. Například ryby by se v něm měly objevit alespoň dvakrát měsíčně, ale takové hovězí či králičí maso byste našli na jídelníčku prakticky každý týden.

Kolik mě to bude stát?

Poslední a asi jednou z nejzásadnějších otázek pro rodiče je cena školkovného. Musíte zaplatit jednotný měsíční paušál 3 tisíce korun a k tomu ještě dalších 30 korun za každou hodinu, kterou dítě ve školce stráví. Tato sazba je včetně stravy a pití, takže neskrývá žádné další poplatky. Mimo kvalitní stravy jsou v ceně zahrnuty i denní aktivity, návštěvy divadel, cirkusů nebo jiných výletů.

Pokud tedy nechcete plýtvat drahocenný čas čekáním na volné místo ve státní školce, pak dejte dítě jednoduše do té soukromé. Bude se zde mít jako v bavlnce a vy budete mít jistotu, že se naučí vše potřebné nejen do života, ale také do dalších studijních let.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Přidej komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.