Jakýkoliv stavební úkon si žádá patřičný technologický postup. To mimochodem platí také u podlah. Pokud se vaším cílem stanou anhydritové podlahy, neměli byste podceňovat ani ten nejmenší detail. Typickým příkladem jsou izolace.

Každý asi správně tuší, že pomyslným odrazovým můstkem je hydroizolace, která se pokládá na základovou desku a odděluje spodní vlhkost od následných vrstev. Kromě tohoto typu izolace však existují i mnohé jiné.

Jaký typ izolace zvolit?

Další druhy izolace už souvisí primárně s bytovým komfortem. Ať už jde o snížení hluku v nemovitosti nebo minimalizaci tepelných ztrát. Tato úvodní slova musí každého navést na tu správnou myšlenku týkající se dělení izolací.

  • Kročejová izolace
  • Tepelná izolace

Kročejová izolace nachází uplatnění hlavně u patrových objektů, kde je snižována míra hluku mezi patry, respektive při chůzi. Nebývá standardem a je aplikována spíše tam, kde si to konkrétní místo žádá. Oproti tomu tepelná izolace je nepostradatelným základem. Snížení tepelných ztrát se totiž dosahuje nejenom izolací stěn a stropu, ale také podlah. Kombinovat ji můžete například s podlahovým topením, které je pro anhydritovou podlahu, jako stvořené.

Realizujte vše jako celek

Pokud si nejste jisti, jak vysokou izolaci zvolit, můžete vám prozradit, že to bude od 10 do 30 cm a výše. Hodně záleží na typu nemovitosti. Pokud chcete docílit celkově kvalitní podlahy, obraťte se na profesionály, kteří vám dokáží poradit se vším potřebným od A až do Z. Jedině podlaha jako celek vám bude přinášet náležitou radost.

Pakliže se vydáte cestou anhydritových podlah, jasnou volbou se vám stane internetový portál anhydrit-podlahy.cz, kde se domůžete všeho potřebného. Vyžádat si mimochodem můžete i cenovou nabídku, na základě níž si necháte vytvořit podlahy v rámci výstavby či rekonstrukce. Vždy se vyplatí spolehnout se na odborníky.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Přidej komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.