Potřebujete odvést nějakou práci ve výškách? Máte za úkol přemístit nějaké těžké břemeno, ale nevíte, kde k tomu sehnat tu správnou techniku? Potřebujete převézt těžký stavební materiál? Moc dobře víme, že řešení takových situací nejsou příliš snadná. A právě proto jsme se rozhodli Vám nabídnout možnost pronájmu spolehlivých autojeřábů, spolu s vyškolenou profesionální obsluhou, která si poradí s každou prací.

Autojeřáby Praha nabízejí možnost vypůjčit si různé druhy strojů a pomocí nich odvést kvalitní práci hned v několika oblastech. Jaké oblasti to jsou?

  • Manipulace s těžkými předměty a břemeny všeho druhu
  • Montážní práce a montáž bednění
  • Demontování
  • Betonování
  • Nakládka a vykládka stavebního i jiného těžkého materiálu
  • Záchranné a vyprošťovací práce
  • Bezplatná konzultace
  • Jakékoliv práce, která zahrnuje sílu jeřábu a práci ve výškách

Pokud si nevíte rady s tím, jak přesně by měla práce probíhat a jakých strojů je k tomu zapotřebí, rádi s Vámi Vaši situaci probereme a nevrhneme Vám nejlepší možné řešení, včetně předběžné kalkulace. Odvádět profesionální a kvalitní práci je pro nás vždy prioritou, stejně jako spokojenost našich zákazníků. proto se snažíme skloubit profesionální služby s kvalitními stroji a nízkými cenami, díky kterým jsme mnohem dostupnější, než jiné firmy.

Spolehlivá obsluha, profesionální stroje

Do našeho vybavení zařazujeme pouze opravdu kvalitní a spolehlivé stroje. Jsou to například autojeřáby: Tatra815 AD20.2 a Tatra815 AD28, Tatra815 Valník s Hydraulickou rukou HIAB 250-5 max 10,5tuny.

Ať už potřebujete práci ve výškách, něco někam přemístit, či cokoliv jiného, v čem bychom Vám mohli být nápomocni, obraťte se na nás. Autojeřáby Praha jsou tu pro své zákazníky, neboť Vaše spokojenost je pro úspěšný růst naší firmy naprosto nezbytný. Těšíme se na spolupráci.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Přidej komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.