Mobilní telefon je v dnešní době nutností pro podnikání, výkon práce i každodenní fungování v běžném životě. Nechte si poradit s výběrem mobilů i příslušenství a využijte i profesionální servis.

Společnost ATCMobile.cz se více než 20 let specializuje na oblast mobilních telefonů, příslušenství, náhradních dílů, jejich servisu i profesionálních oprav. Poradí vám s výběrem mobilního telefonu, pomůžeme s jeho zprovozněním i nastavením služeb a poprodejním servisem.

Jak vybírat mobilní telefon

Mobilní telefony se liší v mnoha ohledech a vybrat si ten správný není nijak snadné. Nechte si proto poradit, na co se zaměřit, ať už sháníte výkonný pracovní telefon, levný smartphone na běžné používání, mobil na focení nebo třeba tlačítkový mobil pro dědečka či babičku. Prohlédněte si jednotlivé kategorie mobilních telefonů, ověřte si důležité parametry a podívejte se na pár tipů pro snadný výběr.

Několik tipů pro výběr telefonu

Rozhodněte se, zda chcete chytrý telefon neboli smartphone, anebo klasický tlačítkový telefon. Řešte i velikost displeje. Na velké úhlopříčce si užijete multimedia, hry a prohlížení na internetu, ale velký telefon se vám bude hůře ovládat jednou rukou a možná se vám ani nevejde do kapsy. Smartphon pro jedinečné fotografie vybírejte mezi fotomobily. Do extrémních podmínek vsaďte na odolné modely a pro seniory na velká tlačítka s dobře čitelným displejem a velkým písmem.

Ochranná pouzdra a skla pro mobily, tablety i hodinky

Na své zařízení si pro zvýšenou ochranu vyberte ochranné sklo nebo odolnou ochrannou fólii v příznivé ceně. Tvrzená ochranná skla se hodí na chytrý telefon, tablet i hodinky. Pokud si netroufáte nalepit sklo sami, nechte si ho na počkání nalepit přímo na prodejně. Ideální ochranné sklo pokrývá a chrání celý displej, po okrajích se neodchlipuje, nemastí se a snadno se čistí. Sklo může mít privátní filtr nebo extra hladký povrch. Při nárazu praskne jen sklo, ale displej se nepoškodí. K vyšší ochraně mobilu přispěje i pěkné pouzdro na mobil v různém tvaru.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Přidej komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.