Klasické hodinky zná bezpochyby každý a také je spousta lidí používá. Prvek na ruce, s pomocí něhož jsme schopni zjistit čas jen letmým pohledem na ně. Co když ale od hodinek budete vyžadovat něco více, než jen standardní vzhled a pomocníka při určování času?

Pak by vás měly zajímat dřevěné hodinky pánské a dámské. Exkluzivní sortiment, jehož popularita strmě stoupá. Jde o ručně vyráběné hodinky ze dřeva, které tvoří především nepřehlédnutelnou ikonu každé ruky.

Co jsou to vlastně dřevěné hodinky?

Pod tímto pojmem si nepředstavte kus obyčejného dřeva s ciferníkem. V tomto případě jde o dokonale vyřezávané a propracované hodinky vyznačující se hned několika přínosnými vlastnostmi.

  • Špičková řemeslná práce
  • Nízká hmotnost
  • Nepřekonatelný vzhled

Ano, dřevěné hodinky na své ruce téměř neucítíte. Přesto budou lákat pozornost mnohých lidí kolem vás. Dřevo je velice luxusním a stylovým materiálem a v podání hodinek na ruku jde o něco nového a neotřelého. Ekologický materiál, který do nejmenšího detailu kopíruje klasické hodinky jen s tím rozdílem, že celé tělo hodinek je vyrobeno ze dřeva.

Z čeho se skládají dřevěné hodinky?

Hlavním výrobním materiálem je dřevo. Obvykle je používáno to exotické a tedy i dostatečně pevné a odolné. Velice často narazíte na dřevěné hodinky dámské a pánské v podání bambusového dřeva nebo toho teakového, javorového a ebenového. Dřevo je samozřejmě opatřeno i potřebnou povrchovou úpravou.

Uvnitř hodinek je zasazen klasický hodinový strojek. Součástí celku jsou pásky pro uchycení na ruku. Vybírat si můžete nejenom z kůže a textilu, ale také z odlišného barevného provedení tak, aby dřevěné hodinky dámské a pánské ladily k vašemu outfitu.

Díky použití kvalitních výrobních materiálů je dosaženo dlouhé životnosti tohoto typu sortimentu.

Dřevěné hodinky vás odliší od ostatních

Pokud nemáte rádi stereotyp a nudu, jsou dřevěné hodinky ideální volbou právě pro vás. Jedině s nimi se budete vyjímat a lišit od lidí kolem vás. Vybírat lze mimo jiné ze spousty cenově dostupných modelů, takže každý zákazník si přijde na to své.

Chcete-li, aby vaše dřevěné hodinky pánské a dámské splňovaly výše uvedená kritéria, pak se zaměřujte na opravdovou kvalitu. Tu naleznete pod značkou BOBO BIRD. Elegantní a stylové modely s odlišně řešeným ciferníkem a v kombinaci s originální dřevěnou dárkovou krabičkou.

Dřevěné hodinky tohoto typu mohou udělat radost nejenom vám samotným, ale také přátelům a blízkým. Originální dárek potěší každého milovníka hodinek. A vy si můžete být jisti, že dřevěné hodinky budou důstojně rozšiřovat jakoukoliv sbírku těchto praktických ukazatelů času.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Přidej komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.