Když vyrazíte za hranice České republiky, přestává vám v určité míře platit zdravotní pojištění. Když budete potřebovat lékařskou péči, zaplatíte si za ni. Cena se může vyšplhat i na několik milionů. Neriskujte, že se z cest vrátíte s dluhem. Kromě klasické cestovní pojistky se vyplatí sjednat ještě 4 další. Jaké a proč?

Optimální podoba cestovní pojistky

V dnešní době platí, že i levné cestovní pojištění je kvalitní. Důkazem je nabídka od pojišťovny Ergo, která nabízí pojištění s limity léčebných výloh 5 000 000 Kč. Koupíte si jistotu, že i v případě vážného zranění, které vyžaduje odbornou lékařskou péči, za vás pojišťovna uhradí všechny náklady. Pamatujte na správné nastavení. Existují různé tarify pro cestovní pojištění, těmi se řiďte a zvolte ten, který nejlépe odpovídá charakteru vaší cesty. Pokud například budete na dovolené sportovat, pročtěte si podmínky. Některé sporty jsou vedeny jako rizikové a pro ně nutné sjednat zvláštní připojištění.

3 doplňky za výhodnou cenu

U Ergo pojišťovny sjednáte cestovní pojištění on-line během několika minut, platné bude od následujícího dne. Za pouhých 10 Kč na den si můžete koupi ještě:

  • pojištění zavazadel s limitem 30 000 Kč,
  • úrazové pojištění,
  • pojištění odpovědnosti za škody na zdraví, majetku a škody finanční.

Pojištění odpovědnosti se mimochodem vyplatí mít i v běžném životě. Proč? Odpověď nabízí tento článek. Z dalších doplňků je vhodné mít ještě pojištění storna. To se vyplatí v případě storna zájezdu, i když cestujete po vlastní ose. Pojistit lze ubytování, letenky aj.

Chovejte se podle pravidel!

Aby k pojistnému plnění došlo, je nutné co nejdříve po události kontaktovat pojišťovnu. Uděláte to skrze asistenční službu, číslo na ni noste vždy u sebe. Udělejte si také důkazy, je dobré mít fotografie, kontakt na svědky apod.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Přidej komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.