Každý člověk rád voní nebo alespoň většina z nás. Toho lze docílit nejenom pravidelnou hygienou, ale také podpůrnými výrobky, mezi které se řadí voňavky nejrůznějšího typu. Jestliže v tomto směru dáváte přednost kvalitnějším a dlouhotrvajícím vůním, potom vsaďte na parfémy.

Ve své podstatě jde o směsici esenciálních olejů doplněných o libovolné aromatické látky. Takový parfém se vyjímá určitou vůní a do značné míry podtrhuje charakter člověka, dané situace a stylu. Jestliže se však nechcete spoléhat pouze na základní toaletní vodu nebo intenzivnější parfémovanou vodu a dáváte zelenou něčemu originálnějšímu a výraznějšími, máme pro vás tip.

Vaším cílem by se měly stát niche parfémy. Nevíte, o co se jedná? Pak se začtěte do následujících řádků.

Parfémy s letitou tradicí

Niche parfémy jsou považovány za jistý nadstandard. Unikátní, neotřelé a originální vůně, se kterými se jen tak běžně nesetkáte. A právě proto z vás udělají výjimečného a aromaticky nepřehlédnutelného člověka.

Tento typ parfémů je spojen především s tradicemi. Během nich dochází k vývoji konkrétní vůně. Ta může dokonce vznikat i několik let a v rámci rodinných společností na výrobu parfémů se dědí z generace na generaci. S niche parfémy si pořizujete dokonalé kompozice, a to hlavně díky konkrétnímu složení. To je jednoznačně nadstandardní, což podtrhuje vybrané složení takového parfému.

Ingredience pocházející z různých částí světa, až už jde o střelný prach, lístky jasmínu nebo absint a stříbrné kadidlo. I z takových přísad jsou tvořeny vůně, které polahodí a oddělí vás od běžného standardu. Ne nadarmo jsou niche parfémy pro ženy a muže vhodné právě pro ty, kdo se chtějí odlišovat od běžného standardu.

Profesionální výrobci a špičkové vůně

Máte zálusk na exkluzivní niche parfémy? Rádi byste poznali sílu, kouzlo a moc takového parfému? Pak se zaměřte na světově uznávané výrobce, jakými jsou Montale, Parfums de Marly, Amouage, Moresque, Sospiro, Frapin, Perris Monte Carlo a Franck Boclet.            To jsou názvy, které ve světě niche parfémů opravdu něco znamenají a jsou zárukou požadovaných exkluzivních vůní. S takovými vonnými esencemi se rozhodně nikde neztratíte.

Konkrétní modely parfémů si pochopitelně můžete vybrat na základě nejrůznějších vůní.

  • Chyprová kožená
  • Dřevitá citrusová
  • Fougere
  • Květinová pižmová
  • Orientální
  • Ovocná dřevitá a mnohé další

Jsou to desítky vůní umožňující pokrýt vaše náročné požadavky a nabídnout vám vonnou esenci, v jejíž přítomnosti se budete cítit dokonale. Niche parfémy vás mohou charakterizovat a vyjadřovat vaše pocity, povahu nebo životní styl. To všechno je možné.

Když niche parfémy, tak pouze vysoké kvality

Jestliže toužíte okusit niche parfémy na vlastní kůži, pak se zaměřujte pouze na prověřené a špičkové výrobky. Přesně takový sortiment naleznete na internetovém portálu nicheparfum.cz, kde na vás čeká pestré a bohaté produktové portfolio. Výstavní parfémy určené pro pánské a dámské pokolení. Výjimkou dokonce nejsou ani univerzální unisex parfémy, popřípadě kompletní vonné sady. Konkrétní výrobek máte možnost zvolit na základě popisované vůně nebo dáte přednost vybrané značce a produktu.

Pokud vám ani tohle nestačí, zajděte si do prodejny Scents Variety v Karlových Varech, které se budou nadále rozšiřovat po celém území České republiky a přičichněte si k vámi vybrané vůni osobně. Sami se přesvědčíte o tom, že niche parfémy jsou něčím jiným, osobitým a výrazným, co jednoduše nelze přehlédnout. Proto neotálejte, vybočte ze zavedených standardů a vsaďte na dokonalou a do detailu propracovanou kvalitu. Vzácné přísady obsažené v těchto parfémech vás plnohodnotně uspokojí.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Přidej komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.