Každý, kdo se rozhodne prodat rodinný dům nebo byt sní jistě o výhodném a hlavně rychlém prodeji. Právě krátký čas je mnohdy velice klíčový, protože peníze můžete potřebovat kupříkladu pro další investování či uhrazení libovolných dluhů.

Nyní vám přineseme několik rad, jak prodat nemovitost co nejrychleji, aniž byste na výsledné ceně museli výrazným způsobem tratit.

Fotografie a reálný stav prodávají

Co je krásné, je obvykle i snáze prodejné. To platí ve všech oblastech, nemovitosti nevyjímaje. Pakliže tedy chcete uspět, zaměřte se na jasně viditelné nedodělky a věnujte jim alespoň minimum času, aby objekt vypadal funkčně a dobře.

Možná se vám bude zdát divné, ale i v této sféře existují profesionální služby nazývané, jako homestaging. Jde o činnosti odborníků a návrhářů, jež váš interiér upraví tak, aby byl skutečně oku lahodící a zaujal nejenom na prezentovaných fotografiích, ale i ve skutečnosti.

Prodej přes realitního makléře

Celý prodej určitě zrychlíte, pakliže nemovitost svěříte profesionální realitní kanceláři. Nutno však podotknout, že právě na úkor výsledného zisku. Na druhou stranu se nemusíte starat o odhady, přípravy smluv a podobné procesy.

Pakliže jste v této oblasti zběhlí a nedělá vám problém vyřízení některých náležitostí, pusťte se do prodeje svépomocí.

Autor: Keene Public Library and the Historical Society of Cheshire County (Flickr.com)

Urychlete prodej na vlastní pěst

Pakliže vezmete prodej nemovitosti do vlastních rukou, určitě počítejte s více starostmi. Osobním přičiněním naopak tento úkon popoženete ke slibnému cíli.

  • Inzerujte na co nejvíce portálech na internetu
  • Dejte si záležet při výběru kvalitních fotografií

Dům prezentujte vždy řádně uklizený a pro potenciálního kupce si připravte i lákavou slevu, kterou ho oslníte a možné přimějete k rychlejší koupi. Berte na vědomí, že čím déle prodáváte, tím více vás to může stát, jak času, tak peněz.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Přidej komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.