Potřebujete se vydat na firemní cestu, dovolenou nebo jen odvézt těžký nábytek z obchodního domu? Bude to trvat chvíli nebo to zabere spoustu času? Podnikáte nebo jste soukromá osoba? Všechny tyto otázky jsou téměř zbytečné, protože u nás si může půjčit dodávku kdokoli a kdykoli. Nezáleží na účelu vaší cesty, záleží jen na tom, že u nás si vždy vyberete a vyjdeme vám vstříc.

Zkušený řidič dodávky není podmínkou

Spousta lidí se obávají, že když nemají s řízením velké dodávky zkušenosti, bude to problém. I přesto se na nás můžete obrátit. Disponujeme totiž různorodým vozovým parkem, takže u nás najdete dodávky, které mají intuitivní řízení a snadno je zvládne ovládat i méně zkušený řidič. Máme zde ale i takové, na které už bude potřeba jistá praxe. Proto není problém určit pro vás právě tu, která vám sedne.

Pro zapůjčení automobilu bude stačit, když si s sebou vezmete občanský průkaz a řidičské oprávnění skupiny B. K tomu také budeme požadovat zálohu 5 000 Kč a dále hotovost na zaplacení služby. Bankovní karty bohužel nebereme.

Dlouhá nebo krátká cesta

V naší půjčovně dodávek máme omezený počet km, ale číslo je nastaveno tak, aby se 95% běžných klientů vůbec netýkalo. Je tedy možnost s dodávkou podniknout kratší přejezd, ale i dlouhý výjezd. Po celou dobu výpůjčky můžete využít možnost zaparkování vašeho automobilu na místě půjčené dodávky. Areál je uzavřený, tak se vašemu vozidlu nic nestane.

Poradíme vám se vším

Pokud budete cokoli potřebovat nebo vás bude něco zajímat, neváhejte se na nás obrátit. V nabídce mámě několik typů dodávek, některé jsou vhodné pro začátečníky, jiné pro pokročilé řidiče. Pomůžeme pro vás vybrat tu správnou tak, aby co nejlépe vyhovovala vašemu účelu. Stejně tak vám bude k dispozici non-stop asistenční služba v případě potřeby.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Přidej komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.