Máte pocit, že vaše bydlení už zdaleka nesplňuje představy o moderním prostředí? Pokud ještě stále bydlíte ve společnosti umakartového jádra, nebo ve starém domě s vysokým stropem, měli byste s tím něco dělat. Nejjednodušší řešení je vsadit na sádrokarton. Aby se vám s ním co nejlépe pracovalo, ještě než veškeré práce vypuknou, pořiďte si nářadí Olfa, konkrétně řezací nože Olfa. V prvé fázi, tedy na práci se sádrokartonem, budete potřebovat nůž na sádrokarton. Vaše nové stěny – příčky, i podhledy vám udělají radost.

S kobercem si nejlépe poradíte díky noži na koberec

Možná ani netušíte, že sádrokarton se osvědčil jako perfektní podkladový materiál i pod plovoucí podlahy. Plovoučku můžete nechat holou, můžete ji ale také zakrýt z části nebo zcela kobercem. Pokud nebudete řešit kusový koberec, neobejdete se bez nože na koberec. Zase by to měl být samozřejmě jeden ze sady řezacích nožů Olfa. Jedině takový nůž na koberce splní svůj úkol na výbornou.

Pokládka lina si žádá nůž na linoleum

Mnoho lidí dává před plovoucími podlahami a koberci přednost obyčejnému linu. Lino se dobře uklízí a udržuje. Dá se zametat, vysávat nebo stírat. V každém případě se vám při pokládce linolea bude hodit nůž na linoleum.

Pracovní nářadí, bez kterého se neobejdete – Olfa nářadí

Volba sádrokartonu při rekonstrukci interiéru (příčky a podhledy) by měla být jasná. Nožem na sádrokarton značky olfa se sádrokarton snadno nařeže na požadovaný tvar. Jedná se o výborný materiál za velmi příznivou cenu. A stejně tak je to i s dalším nářadím Olfa. Olfa nářadí je naprosto jedinečné, olfa nože bezkonkurenční.

Ať už se rozhodnete pracovat se sádrokartonem, polystyrenem, kobercem nebo linem, vždy pamatujte na Olfa nářadí Olfa nože: nůž na polystyren, nůž na koberce, nůž na sádrokarton a nůž na lino.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Přidej komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.