Existuje mnoho způsobů, kterými je možno pomáhat handicapovaným. Ze všeho nejdůležitější jsou však peníze, které mohou sloužit na nákup pomůcek pro hendikepované. Takové pomůcky pak mohou sloužit například lidem s ALS – amotrofní latelární sklerózou (pomoc při ALS) nebo poskytnout pomoc autistům, případně pomoc při nemoci Alzheimer.  Nadace Drab Foundation proto zřídila charitativní eshop, kde můžete zakoupit nejrůznější charitativní předměty (v současné době je to především oblečení). Výnos z prodeje těchto charitativních předmětů pak může jít třeba i na podporu vzdělání.

Aby děti netrpěly hladem

logoPojďme se na chvíli zastavit u dětí, ať už těch hendikepovaných, nebo těch, kteří potřebují pomoc z jiného důvodu než z důvodu hendikepu. Možná tomu nebudete ani věřit, ale existuje spousta dětí pocházejících ze sociálně slabých rodin, kteří si řádně plní své školní povinnosti, a přitom často trpí hladem. Nadace Drab Foundation může těmto dětem poskytnout příspěvek na školní obědy v rámci projektu Obědy dětem. Důležité je, aby rodič i škola dokázali dostatečně vysvětlit důvod, proč je žák navrhován do projektu. Nadace jednou ročně zajišťuje sportovní akci na podporu projektu Obědy dětem a pořádá golfový turnaj TWLC. Již nyní jsou připravována kritéria na TWLC SUMMER CAMP pro rok 2017, kde se může několik českých studentů přiučit něčemu novému v kalifornském vzdělávacím centru Tigera Woodse.

Spolupracujte s nadací  Drab Foundation

Půjčovna pomůcek pro hendikepované, která je rovněž součástí nadace Drab Foundation, může bez problémů fungovat také díky přispívání na sbírky a aukcemi vzácných předmětů (připravuje se). Nadace se zaměřuje také na podporu hudebníků a sportovců, případně sportovních klubů. Nadaci můžete pomoci i vy zapojením se do projektů a sbírek.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Přidej komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.