Máte rádi luxusní whisky? Potom byste možná rádi věděli, že rozeznáváme základní dva druhy whisky:

  • malt whisky z čistého sladu, získanou destilací ze sladového ječmene;
  • grain spirit ze zrní, získanou ze sladového ječmene smíchaného s dalšími obilovinami: nesladovaným ječmenem, pšenicí, ovsem, žitem a především s kukuřicí.

Malt whisky a grain spirit se také rozdílným způsobem destilují. Do takových podrobností však zacházet nebudeme. Obě tyto whisky posléze přijdou do dubových sudů, kde podstoupí proces zrání. Poté se spojují, míchají a vy si je pak můžete na alkoexpert.cz koupit třeba jako single malt, irskou whiskey, japonskou whisky, bourbon, skotskou whisky nebo kanadskou, americkou whisky.

Šumivá vína, šampaňské a sekt pro každou příležitost

Když se řekne šampaňské, již slovo samotné jakoby jiskřilo sluncem. Však také šampaňské vždy bylo spojováno s nejsvátečnějšími a nejradostnějšími pocity a příležitostmi. Kdysi platilo za symbol přepychového života, za jednu z výsad horních deseti tisíc. Patřili k němu ženy a hýřivý noční život. Pilo se z dámských střevíčků, koupaly se v něm krasavice. To všechno patří minulosti. Šampaňským se však dodnes křtí lodi. A kdyby někdo chtěl tuto tradici porušit a rozbíjet o lodní kýl láhev whisky nebo koňaku, sklidil by smích a bouřlivý nesouhlas. Dnes tento jiskřivý nápoj od nejvyhlášenějšího výrobce Moet Chandon můžete popíjet, kdykoli se vám zachce.

Vybírejte z široké nabídky kvalitního alkoholu

Možná si raději než moet či whisky dáte cognac, nebo nalijete sklenku rumu diplomatico. Pokud budete nakupovat v alkohol eshopu, vždy se vám do rukou dostane luxusní alkohol, na kterém si pochutnáte vy i vaši přátelé. Nakupovat alkohol na alkoexpert.cz je jednoduché a pohodlné. Z přehledné nabídky si vybere naprosto každý.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Přidej komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.