Každý profesionální kuchař bude pravděpodobně souhlasit s tvrzením, že základem efektivní práce v kuchyni je kvalitní gastro vybavení. Jedině tak totiž dokážete připravit jídlo rychle a kvalitně, abyste zákazníky nenechali dlouho čekat.

Zařizujete profesionální kuchyni?

Pokud se snažíte rozjet novou restauraci, budete potřebovat gastro zařízení vysoké kvality. Nutností bude pravděpodobně pořízení konvektomatu, bez kterého se prakticky žádná profesionální kuchyně dnes již neobejde.

Dalšími nezbytnými spotřebiči, které by ve vaší kuchyni neměly chybět, jsou gastro sporáky, které se od těch pro domácí použití liší zejména velikostí, počtem hořáků a hlavně také kvalitou zpracování. Přece jen, v restauračním provozu bude sporák v provozu prakticky celý den, takže by měl něco vydržet.

Tím však výběr zařízení po kuchyni rozhodně nekončí, budete potřebovat také chladničky a mrazničky, stejně tak jako technologie k mytí špinavého nádobí a další spotřebiče.

Kde pořídit profesionální gastro vybavení?

Zařízení pro restaurace a gastronomické provozy by mělo splňovat mnohem přísnější kritéria odolnosti než běžné spotřebiče pro domácnost. Neměli byste proto na jejich pořízení příliš šetřit – kvalita se vám v tomto ohledu jednoznačně vyplatí. Pokud se nemůžete rozhodnout, zcela jistě nešlápnete vedle, pokud využijete nabídky firmy promos-trading.cz která se specializuje na prodej kvalitního vybavení pro gastro provozy. Naleznete zde prakticky vše, co může profesionální kuchař potřebovat, od konvektomatů a varných technologií, přes zařízení na mytí nádobí, chladniček a mrazniček, až po hrnce a jiné gastro vybavení.  Jejich sortiment vás kromě množství nabízených produktů zaujme i velice příznivou cenou. Ke všem zařízením zde také dostanete skvělý záruční i pozáruční servis.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Přidej komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.