Když se zeptáte každého milovníka vína, jak se pozná kvalitní víno, jistě Vám odpoví, že se musí snoubit plná a vyzrálá chuť s nevtíravou vůní. Společnost alifea.cz se zabývá již od roku 2012 prodejem a distribucí kvalitních bílých vín a kvalitních červených vín ze všech koutů světa. Nasbírali jsme spoustu medailí na prestižních soutěžích a degustacích, což je důkazem naší kvality a zapálení do toho, co děláme a co nás naplňuje. Pravidelně pořádáme pro své zákazníky degustace vín v Praze, kde má každý možnost ochutnat z mnoha druhů kvalitních vín a za pomoci našich specialistů, předních semmeliérů a vinařů, si vybrat to pravé.

Nejlepší vína od prestižních vinařů

Kvalitní vína dovážíme z mnoha světoznámých vinic, které se nachází v Rakousku, Německu, Itálii a ve Francii. Všechna kvalitní bílá vína i kvalitní červená vína procházejí přísnou, mnohdy dlouhodobou degustací. Našim hlavním cílem je přinést konečnému spotřebiteli na jeho stůl to nejlepší, co jen můžeme. Díky tomu, že vinaři se při pěstování vinné révy stále častěji vracejí k ekologickému ošetřování vinic, kde je minimální zásah chemie, troufneme si tvrdit, že budoucnost kvalitních vín je velmi pozitivní. Pro lepší orientaci jsme vína označili hvězdičkami, které vyjadřují náš názor na víno v poměru kvality a ceny. Vyberte si i vy kvalitní víno z naší produkce!

Neváhejte a objednávejte!

Jestliže potřebujete s čímkoliv ohledně výběru kvalitního vína poradit, ptejte se našich odborníků, ti Vám rádi pomohou. Nezapomeňte  přijít na naši degustaci vína, kterou pravidelně pořádáme v našem hlavním městě a nechejte si od zkušených sommeliérů a vinařů vysvětlit, které víno je vhodné právě pro Vás. V klidu se usaďte, nalejte si do sklenky kvalitní bílé víno či kvalitní červené víno od společnosti Alifea a nechejte se unášet lahodnou chutí a nenapodobitelnou vůní. Není nic krásnějšího, než se dokonale uvolnit a zapomenout tak na starosti všedních dnů. Přejeme Vám dobrý výběr kvalitního vína a věříme, že i v budoucnu se k nám budete vždy rádi vracet.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Přidej komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.