Nejrůznější stylové doplňky jsou určené pro doplnění outfitu a vzhledu u mužů, žen a dokonce i dětí. Ovšem dámské peněženky se od těch pánských mohou poněkud lišit a jinak vypadají i dětské peněženky. Kromě nich existují i další doplňky, díky kterým učiníte svůj outfit kompletní.

Peněženky a doplňky pro ženy

Dámské peněženky mohou hrát prim, zvláště pokud se jedná o peněženku stylu kabelka či dámské psaníčko. K nim lze přidat další doplnění outfitu, jako jsou dámské deštníky mnoha stylů a vzhledů, skládací či pevné. Pozastavme se ale spíše u peněženek, které se mohou rozdělovat podle různých kritérií. Pro někoho bude rozhodující materiál, pro jiného zase vzhled. Můžete si tak vybrat dámské peněženky z polyesteru, ale také luxusnější dámské kožené peněženky.

Peněženky a doplňky pro muže

I pánové mohou dokonale sladit své oblečení s peněženkou a dalšími doplňky. Pánské peněženky velmi dobře ladí s pánskými opasky, ideálně ze stejného materiálu, tedy z kůže. Pánské kožené opasky mají nepochybně svůj přírodní a rustikální půvab a je pravdou, že mužové dávají často právě tomuto materiálu přednost. Zvolit si mohou ovšem také poněkud pružnější pánské elastické opasky, vyráběné z umělých materiálů a umožňujících nošení i v takových případech, že nečekaně přiberete.

Muži si potrpí také na kvalitní pánské deštníky, které si rozdělujeme na dvě hlavní skupiny. Hypermoderní pánské skládací deštníky a pánské holové deštníky, určené spíše pro milovníky klasiky. I pevné pánské deštníky ovšem mohou vypadat vysoce moderně.

Podobně jako ženy nosí namísto peněženky kabelku, i muži mají své pánské kožené tašky a ledvinky, do nichž si kromě peněz uloží i spoustu dalších věcí, které je třeba mít po ruce.

Další podoby peněženek a pouzder:


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Přidej komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.