Dobrou zprávou je, že většina obchodů nemá s lednovými výměnami dárků potíže. Obvykle vám vyhoví e-shopy i kamenné prodejny. Za co ale vyměnit to, co jste dostali? A jak výměna obvykle probíhá? A co vrácení peněz? A ta nejdůležitější otázka. Za co nevhodný dárek vlastně vyměnit?

Výměna nebo vrácení?

Přemýšlíte, že dárek, který jste dostali, raději vrátíte? Pak byste si měli od darujícího opatřit fakturu nebo účetní doklad, který deklaruje, že bylo zboží zakoupeno v konkrétním obchodě. Pokud byl dárek kupován těsně před Vánoci na e-shopu, je možné, že se vám dokonce podaří trefit se do 14denní lhůty pro vrácení bez udání důvodu. Většina spolehlivých e-shopů tyto termíny ale navíc prodlužuje. Proto se nemusíte bát, že by vám doma zůstalo něco, co nechcete.

Co si vybrat?

To záleží na tom, co jste dostali. Pokud to byl nějaký praktický pomocník do kuchyně, se kterým si díky jeho náročnosti nevíte moc rady, můžete si místo něj zvolit například dřevěné vybavení nebo dřevěné podnosy. Ty jsou všestranné, moderní a lze je použít k mnoha účelům, například k servírování jídla nebo vystavování dekorativních předmětů. Dřevěné podnosy jsou také skvělými středovými prvky pro každou místnost. Ať už se jedná o kolaudační večírek nebo oslavu narozenin, dřevěné tácy mohou být dokonalým doplňkem výzdoby vaší akce. Dokážete si život bez dřevěných podnosů představit? Pak můžete zvolit třeba dřevěné misky, které jsou opravdu stylové nebo třeba sadu prkýnek se závěsem, které lze využít prakticky, ale také jako dekoraci. Vypalované motivy dekorativnost prkýnek ještě zdůrazní.

Dřevěné krabičky

Pokud milujete dřevo, můžete sáhnout také po dřevěných krabičkách. Ty využijete na čaj, uschování drobností anebo třeba na fotografie. Jsou k dispozici v různých velikostech, tvarech a barvách. Jsou elegantní a lehké, takže se hodí kamkoli. Pokud vás tedy dřevěné podnosy a dřevěné mísy ještě nepřesvědčily, možná vás přesvědčí dřevěné krabičky. Ať už si vyberete cokoli, dřevěné kousky jsou skvělým doplňkem domácnosti. Jsou nadčasové a stylové. A výměna dárku je dobrý způsob, jak začít nový rok s novými dřevěnými kousky ve výzdobě vašeho domova.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Přidej komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.