Já, má maminka a čas od času také má sestra, chodíme pravidelně každý měsíc na dámskou jízdu do nákupního centra a svůj den završíme kávou v místní kavárně. Je to takový náš rituál, který si nechceme ani jedna nechat vzít. Když se od nás v obchodě někdy odpojí má sestra, která ráda vždy raději přičichne k vůni nového vydání knihy v knihkupectví, jdeme s maminkou do parfumerie a tam okukujeme drahé parfémy, které velmi milujeme a které také v hojné míře rády nakupujeme. Jsou prostě naší vášní a namísto toho, abychom utrácely tisíce korun za nové kousky oblečení či kabelky, raději si pořídíme luxusní vůni, ze které máme o to větší radost.

Luxusní parfémy zkouší milovat i má sestra

S Eliškou, mou sestrou, si jsme velmi blízké. Každá máme ovšem jiné zájmy a také vkus. Ovšem i přesto se jí snažíme vštípit lásku k vůním, které s maminkou tak zbožňujeme. Proto jí k Vánocům či jiným příležitostem často kromě nové knihy věnujeme také luxusní parfémy, které se jí poté snažíme naučit milovat. Jelikož sestra žije stále ještě sama bez manžela, se kterým se rozvedla před několika lety, snažíme se, aby nového partnera „nalákala“ třeba právě na novou vůni, která mnohdy dokáže skutečné divy. Předchozí manželství jí totiž vzalo spoustu času, energie a také vůle do dalších vztahů, které hází za hlavu učí se žít jako svobodná žena s knihou v ruce. Doufejme, že tomu jednou učiníme s maminkou konec.

Niché parfémy neodolatelných vůní jsou pastí na muže

Nedávno jsem své sestře Elišce věnovala dva nové niché parfémy, o kterých se tvrdilo, že jsou doslova pastí na všechny muže. Niché parfémy Aclus, který je plný barev a květinových vůní, si dokonce i sama Eliška velmi rychle zamilovala, avšak nového partnera na něj přece jen „neuhnala“. Ne proto, že by parfém mužům v jejím okolí nevoněl, nýbrž Eliška nechce, aby se někomu zalíbila. A tak se jí snažím vrátit zpět ztracené sebevědomí a snad se pro ni časem najde ta pravá polovička.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Přidej komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.