Společnost DRFG je dynamicky se rozvíjející investiční skupinou, jež během několika posledních let zaznamenala spoustu úspěšných investic. Dokazuje to mimochodem celková hodnota spravovaného majetku pohybující se kolem třech miliard korun.

DRFG, to je zkratka jména a příjmení zakladatele ve spojení se slovy Family Group, což mnohé naznačuje. Je to David Rusňák, který se již delší dobu zabývá investicemi a jeho společnost vydává DRFG dluhopisy. Způsob, jak zhodnotit své vlastní finanční zdroje.

Hlavní zaměření investiční skupiny DRFG

Výše uvedený podnikatel a jeho tým spolupracovníků se během posledních let rozrostli o stovky dalších lidí spadajících do skupiny DRFG. Ta se drží nejenom svého etického kodexu, ale řídí se také vlastní investiční filozofií, jejíž pravidla jsou poměrně jednoduchá. Vkládat peníze pouze do oborů, jimž rozumíme a do lokalit, jež generují patřičné zisky.

Investiční skupina DRFG má značné zkušenosti z těchto segmentů, z nichž pochází i většina realizovaných investic.

  • drfg-logoFinanční služby
  • Energetika
  • Telekomunikace
  • Nemovitosti
  • Zdravotnictví

Výsledkem tvrdé práce jsou dva investiční fondy. Jeden z nich je dluhopisový a druhý zaměřený na nemovitosti.

Velké investice z poslední doby…

Jedním ze zajímavých počinů investiční skupiny DRFG je například vstup na lékárenský trh, kde jsou předpokládané cíle více, než velké. Společnost se chce v co nejbližší době stát trojkou na českém trhu. Právě tento segment je zdrojem vysokých obratů v řádu stovek milionů korun.

DRFG se angažuje v nejrůznějších oblastech, mezi něž patří také brněnský hokej. Jasným důkazem toho je přejmenování Rondo haly na DRFG Arénu.

Tato profesionální investiční skupina vydávající DRFG dluhopisy je zkrátka jedinečnou cestou, jak zhodnotit své vlastní finance. Stále se rozvíjející skupina, která má čuch na správné investice.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Přidej komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.