Důkladné mytí automobilu je pro většinu řidičů naprostou samozřejmostí. Spousta z nás chce mít přece vůz nejenom v dobrém technickém stavu, ale také čistý a krásný. Je ovšem pravdou, že kartáčové myčky už v poslední době moc netáhnout. Možná i kvůli riziku vzniku mikroskopických škrábanců na laku vozu. Daleko vyhledávanější je ruční mytí svépomocí.

Zajeďte si do samoobslužné automyčky

Jestliže chcete svému vozu dodat maximální péči, vyhlédněte si bezkontaktní automyčky. Jak už naznačuje jejich název, mytí nemusí být spojeno s velkými a robustními kartáči. Tento typ myček funguje na zcela jiném principu.

Jde o speciální kontejnerové boxy, do kterých zajedete s vozem. Vyberete si vhodný program mytí, zaplatíte přímo v automatu a pustíte se do umývání svépomocí. V rámci těchto myček lze volit nejrůznější programy. Od předmytí, umývání kol, až po použití mycího přípravku, voskování, oplachu nebo sušení. Meze se v tomto směru nekladou a vy můžete z automyčky tohoto typu odjíždět s nablýskaným vozem.

Automyčky jako zajímavý business plán

Díky tomu, že tento typ mycích linek je čím dál vyhledávanější, stává se také nedílnou součástí mnohých podnikatelských záměrů. Jestliže máte volné prostory, může jít o velice zajímavý doplněk pro poskytování libovolných služeb. Samoobslužné bezkontaktní automyčky se pyšní bezporuchovým provozem, použitím nejmodernějších technologií a vzdálenou správou. V závislosti na tom, jak propracované mycí centrum chcete vybudovat, můžete zvolit odlišné množství nejrůznějších doplňků.

Když v tomto směru vsadíte na toho správného dodavatele, domůžete se patřičného výběru. Kontejnerové automyčky a modulární automyčky nabízí kupříkladu společnost BKF CarWash, která je léty prověřeným specialistou na myčky tohoto typu. To si ostatně můžete ověřit na spoustě míst po celém území České republiky.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Přidej komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.