Nebaví vás pohled na nudné plechové disky vašeho automobilu? Vsaďte na designová litá kola. Kromě nápaditého vzhledu, který dodá šmrnc i staršímu vozu, nabízí také hned několik skvělých vlastností.

Proč vsadit na alu kola?

Kvalitní elektrony jsou vyrobeny ze slitiny hliníku a dalších lehkých kovů, které mimo svou nízkou váhu vynikají i vysokou pevností. Nejen že tedy svůj automobil odlehčíte a ušetříte tak nemalé náklady na spotřebu, ale těšit se můžete také na jejich dlouhodobou odolnost. Ani v údržbě jim klasické plecháče nemohou konkurovat. Alu kola totiž stačí vzít houbičkou s vhodným saponátem a opět budou jako nová.

Výběr alu kol

Stejně jako u většiny doplňků pro váš vůz, bude i u litých kol důležitá jejich kvalita. saďte na nabídku profesionálů, kteří vám nabídnou kvalitní produkty světových značek, ale také dokážou poradit s jejich výběrem.

Nejdůležitějším kritériem při výběru bude určitě správný rozměr. Ten můžete zjistit jednoduše z aktuálně používaných kol, pokud se rozhodnete zvolit rozměr větší či rozlišný, vždy doporučujeme dbát na pokyny výrobce vašeho automobilu.

Jak zvolit dokonalý design?

Alu kola jsou zkrátka funkčním módním doplňkem pro vašeho plechového mazlíčka a měla by mu dokonale sedět. V online nabídkách prodejců můžete v dnešní době najít opravdu nepřeberné množství zpracování alu kol – od tvaru, přes vzdálenost až po velikost jednotlivých paprsků.

Pokud nepatříte právě mezi jedince s výjimečnou  představivostí a nemůžete se rozhodnout, můžete vyzkoušet jednoduchý konfigurátor alu kol. Můžete tak online během krátké chvíle získat skvělý přehled o tom, která kola vašemu automobilu sluší. Do konfigurátoru jednoduše nahrajete jeho fotografii nebo vyberete některou z galerie nejčastějších typů a modelů a vybraná kola mu pomocí pár kliků nasadíte. Výslednou podobu můžete navíc uložit jako obrázek do počítače nebo sdílet se svými přáteli, kteří vám s výběrem určitě rádi pomohou.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Přidej komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.