Pokud je pro vás studium angličtiny prioritou, potom se rozhodněte pro jazykovou školu Praha, která pro vás připraví studijní plán tak šikovně, abyste stíhali jak zaměstnání, tak i studium. Jak intenzivní budou kurzy angličtiny Praha, bude záležet jedině na vás a vaší odhodlanosti. Předpoklad je, že budete s cizím jazykem v kontaktu minimálně pětkrát denně zhruba jednu hodinu.

Tablet vám umožní studovat i cestou do práce

Jak pro firemní kurzy angličtiny Praha, tak i pro individuální kurzy angličtiny Praha je výhodné mít vlastní tablet. Pokud ho však nemáte ani si ho nehodláte zakoupit, jazyková škola Praha – Stories vám ho ochotně zapůjčí. Bude se vám hodit kdekoliv na vašich cestách, třeba v metru, abyste neztráceli čas a mohli studovat offline.

Máte obavu, že se vám přece jen nepodaří skloubit práci se studiem? Pak vězte, že v případě, že se rozhodnete pro tyto individuální kurzy angličtiny Praha ve zmíněné jazykové škole, přizpůsobí se lektoři vašim časovým možnostem.

stories-02Zápasíte s nedostatkem času? Studujte angličtinu prostřednictvím Skype

Pokud patříte mezi maximálně vytížené jedince nebo máte trauma ze skupinové výuky, ze skupinových kurzů, popřípadě nemáte možnost dojíždět do jazyková škola Praha – Stories, nabízí vám tato škola zábavnou výuku angličtiny přes Skype.

Vyzkoušejte unikátní studijní metodu Archimedes

Z předchozích informací je patrno, že máte možnost volit mezi skupinovou výukou angličtiny, individuální výukou angličtiny s docházením do jazykové školy nebo studiem angličtiny přes Skype. Ať už si tedy vyberete jakoukoliv formu studia angličtiny, díky unikátní metodě Archimedes se cizí jazyk naučíte, případně se v něm zdokonalíte, a to navíc zábavnou formou. Proto neváhejte a přihlaste se ke studiu co nejdříve.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Přidej komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.